AKCE - Residenza Kler

x x

AKCE


 
 


Náš profesionální tým Vám zajistí VIP SERVIS ZDARMA, jehož součástí je dovoz, vynesení, vybalení, ustavení Vámi nově objednaného nábytku a také úklid obalového materiálu.
---------------------------------------------------------------------------------------

Co povýší jakýkoliv kousek nábytku na luxusní a nadčasovou investici? My v Residenza Kler věříme, že jsou to tyto 3 věci.

Oratorio

Luxusní nábytek je o jedinečné designové myšlence, která daný kousek povýší na malé umělecké dílo. I váš domov si zaslouží unikátní sedací soupravu, jídelní stůl nebo lůžko, které potěší vaše smysly při každém pohledu a vyvolá ve vás pocit harmonie a krásy.

Oratorio
Oratorio
Millenium

Design by nikdy neměl být na úkor vašeho pohodlí. Ať už si plánujete pořídit novou sedací soupravu, lůžko nebo jídelní stůl, každý kousek by měl být především dokonale funkční a zajistit vám maximální komfort.

Notturno
Turandot
Turandot

Příjemné barvy přírodního dřeva, dokonale zpracovaná kůže, která je prodyšná a odolná zároveň – to jsou základní stavební prvky, které udělají váš domov útulným. Okořeňte je kovem, sklem či jinými detaily a navrhněte si svůj vlastní osobitý styl.

Turandot
Turandot
 
 

NÁVRAT